Přihlásit se

Časopisy o autech jsou na našem trhu už dlouho běžnou záležitostí. Před několika lety se i u nás začalo s prodejem úzce zaměřené motoristické literatury, časopisů o veteránech a youngtimerech. Běžně dostupné jsou dva AutoMotoSport Classic a AutoTIP Klassik.

Zatímco prvně jmenované periodikum AMS Classic (www.ams-classic.czwww.facebook.com/amsclassic) asi většina z vás zná, u AutoTIPu Klassik (autotip.auto.cz/archiv-vydani/detail/22/2015/01) to asi bude naopak.

AutoTIP Klassik

V obsahu posledních dvou čísel Klassiku redakce myslela i na italsky zaměřené fanoušky postarší čtyřkolé techniky, což je při německém původu časopisu vcelku s podivem.

AutoTIP Klassik

V čísle 4/2014, které v tuto dobu ještě na stáncích většinou je, najdete články o 850 Sport Coupé a 131 Mirafiori.

AutoTIP Klassik

V aktuálním čísle 1/2015 je velmi povedená vzpomínka na Uno Turbo, kde autor neopomněl zmínit jeho předchůdce v modelové linii Fiatu - 127 Sport. Druhý článek s italskou trikolorou se na osmi stranách věnuje výročí 40 let Alfa Romeo Alfetta a jejím pokračovatelům GTV atd.

AutoTIP Klassik

AutoTIP Klassik

Komu není líto částky 69Kč najde výborné čtení na 130 stranách. Starší čísla lze objednat i SMSkou, pokud by někdo nenašel informaci jak, poradím v diskusi pod článkem.