Přihlásit se

Re: Co jsem potkal na cestě

Více
07. úno 2024 18:24 #21 od Mark L.
Odpověděl Mark L. pro téma Re: Co jsem potkal na cestě

Příští sraz organizuje Hornet. Doteď to tajil, ale má na to evidentně firmu 

Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. srp 2023 16:58 #22 od Meg127
Odpověděl Meg127 pro téma Re: Co jsem potkal na cestě

Jura z KM napsal:

Mark L. napsal: Buldozer značky Fiat pod Etnou



Když na Etnu tak stylově


Pěkný buldozer... Ten na druhé fotce je hezčí!:P

Pěkný, nám už trička dosloužili, už nevypadají reprezentativně. Ale Italové z nich loni byli PAF, prej jsou luxusní!
Tak už víme kdo Etnu "rozbouřil", čekala tě s Fiatem a ty k ní jdeš jen s tričkem :woohoo:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. srp 2023 20:33 - 28. srp 2023 20:37 #23 od Jura z KM
Odpověděl Jura z KM pro téma Re: Co jsem potkal na cestě

Mišo127 napsal:


R8 Gordini - hmmm. Jednatrojka skoro 100 koní a pětikvalt!:woohoo: A zdvojené zadní tlumiče...B)

Jinak už v roce 1962 měl sériový R8 kotoučové brzdy na všech kolech. Jednookruhové....:blink:
Poslední změna: 28. srp 2023 20:37 uživatelem Jura z KM.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. srp 2023 09:55 #24 od Mišo127
Odpověděl Mišo127 pro téma Re: Co jsem potkal na cestě

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. srp 2023 22:20 - 07. srp 2023 22:21 #25 od Mark L.
Odpověděl Mark L. pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Potkali se na Slovácku
nebo taky
Potkaly se na Slovácku
podle toho jak to kdo chápe

Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981
Poslední změna: 07. srp 2023 22:21 uživatelem Mark L..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. čvc 2023 05:59 #26 od Mark L.
Odpověděl Mark L. pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Ligier

Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čvc 2023 20:46 #27 od Jura z KM
Odpověděl Jura z KM pro téma Re: Co jsem potkal na cestě

Mark L. napsal: Buldozer značky Fiat pod Etnou



Když na Etnu tak stylově


Pěkný buldozer... Ten na druhé fotce je hezčí!:P

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čvc 2023 04:43 #28 od Mark L.
Odpověděl Mark L. pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Buldozer značky Fiat pod Etnou


Když na Etnu tak stylově

Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. led 2023 20:02 #29 od Hornet
Odpověděl Hornet pro téma Re: Co jsem potkal na cestě

Mark L. napsal: Když už koukám na to "škoda že" neúplné PDFko o bývalých okruzích v naší zemi tak musím zmínit taky jeden - "O hornickou rubačku".
Byť si jistě budou mnozí myslet, že jde o nějaký Ostravský závod, tak bohužel. Závod s tímto budovatelským názvem se jezdil zde u nás, v Rosicích u Brna. Pro posměváčky bych měl doplnit, že zdejší doly Rosicko Oslavanského revíru mohly těm severomoravským směle konkurovat. Dokonce zdejší důl Jindřich II. byl nejhlubším černouhelným dolem střední Evropy - 1453m! Byl zašpuntován v roce 2015 a dnes je po něm památkou jen betonová deska.
Ale zpět k závodu. Jezdil se v různých trasách podle toho v jakém roce buď čistě jen v Rosicích, nebo i přes přilehlé obce, i část nového dálničního přivaděče. Jezdila tu velká jména a to jak v auto, tak i moto kategoriích. Závod býval součástí Mistrovství republiky. Jako připomínka stojí v Rosicích stále startovní/cílově věž. Až Juro pojedeš přes Rosice směrem od Brna tak věž stojí hned za kruháčem vpravo.
Pár informací a fotek zde .


Tak to Předsedo klobouk dolů, nebo havířskou přilbu, ty jsi vlastně Ostravák jak Brno:-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. led 2023 14:41 #30 od Milan z OV
Odpověděl Milan z OV pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Když ještě probíhal Dakar 2023,
tak jsem si vyfotil tuhle motorku,
ale nestihl jsem dřív to foto sem vložit ....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. led 2023 14:37 #31 od Milan z OV
Odpověděl Milan z OV pro téma Re: Co jsem potkal na cestě

Mark L. napsal: Když už koukám na to "škoda že" neúplné PDFko o bývalých okruzích v naší zemi tak musím zmínit taky jeden - "O hornickou rubačku".
Byť si jistě budou mnozí myslet, že jde o nějaký Ostravský závod, tak bohužel. Závod s tímto budovatelským názvem se jezdil zde u nás, v Rosicích u Brna. Pro posměváčky bych měl doplnit, že zdejší doly Rosicko Oslavanského revíru mohly těm severomoravským směle konkurovat. Dokonce zdejší důl Jindřich II. byl nejhlubším černouhelným dolem střední Evropy - 1453m! Byl zašpuntován v roce 2015 a dnes je po něm památkou jen betonová deska.
Ale zpět k závodu. Jezdil se v různých trasách podle toho v jakém roce buď čistě jen v Rosicích, nebo i přes přilehlé obce, i část nového dálničního přivaděče. Jezdila tu velká jména a to jak v auto, tak i moto kategoriích. Závod býval součástí Mistrovství republiky. Jako připomínka stojí v Rosicích stále startovní/cílově věž. Až Juro pojedeš přes Rosice směrem od Brna tak věž stojí hned za kruháčem vpravo.
Pár informací a fotek zde .

Dobře Marku !
Vůbec jsem netušil, že Rosice taky byly Hornické......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. říj 2022 05:40 - 14. říj 2022 05:43 #32 od Mark L.
Odpověděl Mark L. pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Když už koukám na to "škoda že" neúplné PDFko o bývalých okruzích v naší zemi tak musím zmínit taky jeden - "O hornickou rubačku".
Byť si jistě budou mnozí myslet, že jde o nějaký Ostravský závod, tak bohužel. Závod s tímto budovatelským názvem se jezdil zde u nás, v Rosicích u Brna. Pro posměváčky bych měl doplnit, že zdejší doly Rosicko Oslavanského revíru mohly těm severomoravským směle konkurovat. Dokonce zdejší důl Jindřich II. byl nejhlubším černouhelným dolem střední Evropy - 1453m! Byl zašpuntován v roce 2015 a dnes je po něm památkou jen betonová deska.
Ale zpět k závodu. Jezdil se v různých trasách podle toho v jakém roce buď čistě jen v Rosicích, nebo i přes přilehlé obce, i část nového dálničního přivaděče. Jezdila tu velká jména a to jak v auto, tak i moto kategoriích. Závod býval součástí Mistrovství republiky. Jako připomínka stojí v Rosicích stále startovní/cílově věž. Až Juro pojedeš přes Rosice směrem od Brna tak věž stojí hned za kruháčem vpravo.
Pár informací a fotek zde .

Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981
Poslední změna: 14. říj 2022 05:43 uživatelem Mark L..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. říj 2022 19:15 #33 od Jura z KM
Odpověděl Jura z KM pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Nádherné archivní materiály! :woohoo:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. říj 2022 09:39 #34 od Milan z OV
Odpověděl Milan z OV pro téma Re: Co jsem potkal na cestě

Mark L. napsal:

Milan z OV napsal: Zazávodit ? S Ladou ?

A proč ne? Kategorie HAIGO - Cestovní vozy. Na startu byly Lady 2101, 2105, Samara, Š1000MB, Š130RS, Š130LR a to v rámci MASARYK RACING DAYS.

No, vida, tak takových aut tam bylo víc. Paráda.
Jen mně udivilo, že přijel a bydlel Wartburg a ještě závodil s Ladou, jako že to je teda velký nadšenec.
Skoro nedávno, běžně dostupné závodní stroje Východu....
V Ostravě a okolí bylo několik městských okruhů. Návštěvnost masová. Zážitek vždy veliký......

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. říj 2022 09:01 #35 od Mark L.
Odpověděl Mark L. pro téma Re: Co jsem potkal na cestě

Milan z OV napsal: Zazávodit ? S Ladou ?

A proč ne? Kategorie HAIGO - Cestovní vozy. Na startu byly Lady 2101, 2105, Samara, Š1000MB, Š130RS, Š130LR a to v rámci MASARYK RACING DAYS.

Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. říj 2022 07:49 #36 od Milan z OV
Odpověděl Milan z OV pro téma Re: Co jsem potkal na cestě

Mark L. napsal:

Milan z OV napsal:

Mark L. napsal:
Úžasný cestovatelský speciál, včetně rozkládacího spacího přívěsu.


Pěkné, fajné, zajímavé !
Je dobře , že i dnes někdo s tak zajímavým kouskem, jede prostě kempovat......


No, popravdě nejel jen tak kempovat, jel si zazávodit na brněnský okruh. S Ladou. Nevím ke kterému vozidlo patřil, ale jako ukázka kategorie to stačí.

Zazávodit ? S Ladou ?
Tak to koukám, stylový nadšenec - závodník....
Mně ty bílé dodávky a přívěsy kolem byly trochu podezřelé.....B)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. říj 2022 06:02 #37 od Mark L.
Odpověděl Mark L. pro téma Re: Co jsem potkal na cestě

Milan z OV napsal:

Mark L. napsal:
Úžasný cestovatelský speciál, včetně rozkládacího spacího přívěsu.


Pěkné, fajné, zajímavé !
Je dobře , že i dnes někdo s tak zajímavým kouskem, jede prostě kempovat......


No, popravdě nejel jen tak kempovat, jel si zazávodit na brněnský okruh. S Ladou. Nevím ke kterému vozidlo patřil, ale jako ukázka kategorie to stačí.

Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. říj 2022 09:39 #38 od Milan z OV
Odpověděl Milan z OV pro téma Re: Co jsem potkal na cestě

Mark L. napsal:
Úžasný cestovatelský speciál, včetně rozkládacího spacího přívěsu.


Pěkné, fajné, zajímavé !
Je dobře , že i dnes někdo s tak zajímavým kouskem, jede prostě kempovat......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. zář 2022 21:44 #39 od Mark L.
Odpověděl Mark L. pro téma Re: Co jsem potkal na cestě


Úžasný cestovatelský speciál, včetně rozkládacího spacího přívěsu.

Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. srp 2022 11:52 #40 od Milan z OV
Odpověděl Milan z OV pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Meg127,
pěkné fotky z Itálie !
To má někdo nacvičený pohled.......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. srp 2022 20:46 #41 od Jura z KM
Odpověděl Jura z KM pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
A pak prý pětikila nejsou... Jsou, jen nevíme kde!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. srp 2022 20:12 #42 od Meg127

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. srp 2022 20:10 #43 od Meg127
Odpověděl Meg127 pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Cestou po Itálii....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. srp 2022 05:28 #44 od Mark L.
Odpověděl Mark L. pro téma Re: Co jsem potkal na cestě

Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. srp 2022 08:38 #45 od Milan z OV
Odpověděl Milan z OV pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Jedno parkoviště v krajském městě.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. čvc 2022 18:37 #46 od Meg127

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čvc 2022 20:53 #47 od Mark L.
Odpověděl Mark L. pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Vypadá to, že potkávám jen modré stroje

Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čvc 2022 20:31 #48 od Jura z KM
Odpověděl Jura z KM pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Já nepotkal nikoho. Ale špioni od francouzské konkurence mě hlásili průjezd tří italských strojů skrz Přerov (nebo tam někde) směrem na východ....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čvc 2022 15:30 #49 od MareCZech
Odpověděl MareCZech pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Potkal jsem na cestě předsedu. Navíc v zákazu vjezdu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. čvc 2022 22:13 #50 od Mark L.
Odpověděl Mark L. pro téma Re: Co jsem potkal na cestě

Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Powered by Kunena fórum