Přihlásit se

Re: Co jsem potkal na cestě

Více
01. zář 2020 10:30 #81 od Mark L.
Odpověděl Mark L. pro téma Re: Co jsem potkal na cestě

127kenny napsal: Áno. Len skrutky... samotné dvere sú zvarene a samonosné.

To jsem netušil, zajímavé.

Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. srp 2020 14:12 #82 od 127kenny
Odpověděl 127kenny pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Áno. Len skrutky... samotné dvere sú zvarene a samonosné.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. srp 2020 06:29 #83 od Mark L.
Odpověděl Mark L. pro téma Re: Co jsem potkal na cestě

127kenny napsal: To je zdravý rozum vpraxi. Načo rozoberať všetko zvnútra keď po odskrutkovani vonkajšieho panela máš všetko po ruke.. typujem že to niekde ťukol a čaká na streknuty plech..

Golf to má sešroubované? Žádné bodové svary?

Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. srp 2020 19:23 #84 od 127kenny
Odpověděl 127kenny pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
To je zdravý rozum vpraxi. Načo rozoberať všetko zvnútra keď po odskrutkovani vonkajšieho panela máš všetko po ruke.. typujem že to niekde ťukol a čaká na streknuty plech..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. srp 2020 05:51 #85 od Mark L.
Odpověděl Mark L. pro téma Re: Co jsem potkal na cestě

Foceno včera na ulici. Takže učební pomůcka Automobilního učiliště to asi není.

Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. srp 2020 15:25 - 10. srp 2020 15:27 #86 od Milan z OV
Odpověděl Milan z OV pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Karlovy Vary
Poslední změna: 10. srp 2020 15:27 uživatelem Milan z OV.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. srp 2020 06:31 #87 od Mark L.
Odpověděl Mark L. pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Bóbiká, Kuřim

Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. srp 2020 10:13 #88 od Mark L.
Odpověděl Mark L. pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Maserati Biturbo - Náměšť nad Oslavou, místní prodejce Fiat Auto Duda .

Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. srp 2020 06:43 #89 od Milan z OV
Odpověděl Milan z OV pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Krušné Hory, rozhledna Blatenský vrch.
Zrovna tam chlapíci vyměňovali lana na věži nějaké mobilní sítě. No a jeden s montérů přijel tímhle:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čvc 2020 08:25 #90 od Milan z OV
Odpověděl Milan z OV pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
To si takhle v podvečer šlapu v Krušných horách a tohle v boční uličce.
Na proti otevřená zahrádka.
Chlapi, nevíte náhodu čí to je ?
Zvedne se takový vousatý zrzek - pořez, moje, proč ?
Máte to pěkný! Jak se ocitlo auto z Moravskoslezského kraje na druhém konci republiky ? Od koho ho máte ? Koupil jsem ho v Poděbradech. ???? No prodal to do Ostravy, tak jsem tam zajel a překecal nového majitele ať mi to prodá.....
Proč zrovna tohle auto ?
Jsem řezník a v létě s tím normálně jezdím každý den .......
Byl to dlouhý a zábavný večer.....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. čvc 2020 15:29 #91 od Milan z OV
Odpověděl Milan z OV pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Baťova Lockheed Electra z roku 1937,
Marku, pěkný stroj. Chystám se o tom přečíst.
Mně se na letišti v Prostějově poštěstilo :
photos.app.goo.gl/CLXGCvmSTcUHnPLd7
photos.app.goo.gl/WL5kUD562KudTRFW8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. čvc 2020 15:20 #92 od Milan z OV
Odpověděl Milan z OV pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Branco 127, Ritmo, žabák, že by nový projekt ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. čvc 2020 15:17 - 21. čvc 2020 15:18 #93 od Milan z OV
Odpověděl Milan z OV pro téma Re: Co jsem potkal na cestě

Mark L. napsal: Včera večer na D1 směr Brno.

,,Kapitáne kam s tou lodí ? Nevlečte ji do .......,,
Asi boční vítr a protiproud.......
Aneb co všechno můžeš potkat na D1 v protisměru.
Poslední změna: 21. čvc 2020 15:18 uživatelem Milan z OV.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. čvc 2020 13:21 #94 od Branco127
Odpověděl Branco127 pro téma Re: Co jsem potkal na cestě

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. čvc 2020 09:58 #95 od Mark L.
Odpověděl Mark L. pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Včera večer na D1 směr Brno.

Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čvc 2020 12:00 #96 od Mark L.
Odpověděl Mark L. pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Tak já taky přidám. Nepotkal jsem tedy na cestě, ale viděl na obloze. Ještě v době koronavirového homouofisu jsem byl vylákán na zahradu podivným zvukem létajícího stroje. Dohledáním jsem zjistil, že onen chlupyježící zvuk vydávala při svém přeletu Baťova Lockheed Electra z roku 1937, kterou dnes vlastní pan Seznam Lukačovič. Leťela přes nás i o pár dnů později. Nezapomenutelný zvuk devítiválcových hvězdicových motorů.
Její připomenutí najdete v aktuálním čísle AMS Classic .

Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čvc 2020 10:13 #97 od Milan z OV
Odpověděl Milan z OV pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Odvážní výletníci. Správná kubatůra, správná značka, fajné nadšení !
Bečov nad Teplou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čvc 2020 10:09 #98 od Milan z OV
Odpověděl Milan z OV pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
127kenny a RomanOULE perfektní postřeh během cestování.......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. čvc 2020 08:30 #99 od Milan z OV
Odpověděl Milan z OV pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Muzeum pokladniček Bečov nad Teplou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. čvc 2020 15:30 #100 od RomanOULE
Odpověděl RomanOULE pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Sice to není fiat, ale vypadá to pěkně

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. čvc 2020 16:33 #101 od Mark L.
Odpověděl Mark L. pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
V takovém jsem vyrostl. Bílá slonová kost, stará kastle se malými zadními světly, spoustou chromu, ale řazením na podlaze. Jen jsme tam s bráchou neměli vylít to mlíko do koberce. Ten smrad už se nikdy nevyvětral.

Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. čvc 2020 15:30 #102 od 127kenny
Odpověděl 127kenny pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Včera Trnava

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. čvc 2020 09:20 #103 od Milan z OV
Odpověděl Milan z OV pro téma Re: Co jsem potkal na cestě

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. čvc 2020 09:19 #104 od Milan z OV
Odpověděl Milan z OV pro téma Re: Co jsem potkal na cestě

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. čvc 2020 07:20 - 09. čvc 2020 09:18 #105 od Milan z OV
Odpověděl Milan z OV pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Audi Quattro Sport, podle mechanika, Německý zákazník, náhradní kastle Audi - jako dárce orgánů stála venku pod plachtou.
Jinak je čeká dost práce.
Několik fotek i pro ,,majstra,,
Poslední změna: 09. čvc 2020 09:18 uživatelem Milan z OV.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. čvc 2020 19:36 #106 od Aleš 127
Odpověděl Aleš 127 pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Má pravdu předseda....

Aleš 127

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. čvc 2020 15:27 #107 od Mark L.
Odpověděl Mark L. pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Audi Quattro?

Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. čvc 2020 14:50 #108 od Milan z OV
Odpověděl Milan z OV pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Taky jsem teď u Kroměříže na dálnici píchl pneu.
Levou zadní.
V Přerově pravděpodobně se mi zapíchl vrut do pneu. Bo to chvilku v Přerově ťukalo jak kamínek v pneu nebo ráfku.
Takže vyhnat rodinku za svodidla ve vestách. Naštěstí vše potřebné na kraji v kufru, skoro po ruce a pak se ve vestě tiše a někdy i hlasitě modlit se zadkem vystrčeným do dálnice. Na klíči jsem stál taky, ale postupně povolily všechny šrouby.
Tak to po dojezdu do cíle nesu do servisu, ať mi to zalepí, ne vyměníme, bo jste na té pneumatice jel. No jel, z levého přes pravý do odstavného pruhu.
Takhle koukám za majitele servisu do kouta dílny na kastli, vidím jen zadní sloupek a co to tam máte ? vw scirocco ? Ne, tipněte si ?
Tak Tipujte ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. čvn 2020 10:46 #109 od Igor
Odpověděl Igor pro téma Re: Co jsem potkal na cestě
Ha! opět vtipnost? Tuhle gumu jsem nemyslel, ale máš asi pravdu. Myšleno guma jako kaučuk a pak guma jako voják!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. čvn 2020 09:30 #110 od Mark L.
Odpověděl Mark L. pro téma Re: Co jsem potkal na cestě

Igor napsal: Jo, s tou gumou je to fakt. Mysleno s obema druhy.

Vy čekáte třetí?

Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Powered by Kunena fórum