- Příspěvky: 2386
Re: Co jsem potkal na cestě
- Mark L.
-
Autor tématu
- Offline
To jsem netušil, zajímavé.127kenny napsal: Áno. Len skrutky... samotné dvere sú zvarene a samonosné.
Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- 127kenny
-
- Offline
- Příspěvky: 339
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Mark L.
-
Autor tématu
- Offline
- Příspěvky: 2386
Golf to má sešroubované? Žádné bodové svary?127kenny napsal: To je zdravý rozum vpraxi. Načo rozoberať všetko zvnútra keď po odskrutkovani vonkajšieho panela máš všetko po ruke.. typujem že to niekde ťukol a čaká na streknuty plech..
Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- 127kenny
-
- Offline
- Příspěvky: 339
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Mark L.
-
Autor tématu
- Offline
- Příspěvky: 2386
Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Milan z OV
-
- Offline
- Příspěvky: 428
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Mark L.
-
Autor tématu
- Offline
- Příspěvky: 2386
Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Mark L.
-
Autor tématu
- Offline
- Příspěvky: 2386
Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Milan z OV
-
- Offline
- Příspěvky: 428
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Milan z OV
-
- Offline
- Příspěvky: 428
Na proti otevřená zahrádka.
Chlapi, nevíte náhodu čí to je ?
Zvedne se takový vousatý zrzek - pořez, moje, proč ?
Máte to pěkný! Jak se ocitlo auto z Moravskoslezského kraje na druhém konci republiky ? Od koho ho máte ? Koupil jsem ho v Poděbradech. ???? No prodal to do Ostravy, tak jsem tam zajel a překecal nového majitele ať mi to prodá.....
Proč zrovna tohle auto ?
Jsem řezník a v létě s tím normálně jezdím každý den .......
Byl to dlouhý a zábavný večer.....
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Milan z OV
-
- Offline
- Příspěvky: 428
Marku, pěkný stroj. Chystám se o tom přečíst.
Mně se na letišti v Prostějově poštěstilo :
photos.app.goo.gl/CLXGCvmSTcUHnPLd7
photos.app.goo.gl/WL5kUD562KudTRFW8
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Milan z OV
-
- Offline
- Příspěvky: 428
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Milan z OV
-
- Offline
- Příspěvky: 428
,,Kapitáne kam s tou lodí ? Nevlečte ji do .......,,Mark L. napsal: Včera večer na D1 směr Brno.
Asi boční vítr a protiproud.......
Aneb co všechno můžeš potkat na D1 v protisměru.
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Branco127
-
- Offline
- Příspěvky: 712
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Mark L.
-
Autor tématu
- Offline
- Příspěvky: 2386
Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Mark L.
-
Autor tématu
- Offline
- Příspěvky: 2386
Její připomenutí najdete v aktuálním čísle AMS Classic .
Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Milan z OV
-
- Offline
- Příspěvky: 428
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Milan z OV
-
- Offline
- Příspěvky: 428
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Milan z OV
-
- Offline
- Příspěvky: 428
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- RomanOULE
-
- Offline
- Příspěvky: 61
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Mark L.
-
Autor tématu
- Offline
- Příspěvky: 2386
Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- 127kenny
-
- Offline
- Příspěvky: 339
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Milan z OV
-
- Offline
- Příspěvky: 428
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Milan z OV
-
- Offline
- Příspěvky: 428
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Milan z OV
-
- Offline
- Příspěvky: 428
Jinak je čeká dost práce.
Několik fotek i pro ,,majstra,,
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Aleš 127
-
- Offline
- Příspěvky: 268
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Mark L.
-
Autor tématu
- Offline
- Příspěvky: 2386
Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Milan z OV
-
- Offline
- Příspěvky: 428
Levou zadní.
V Přerově pravděpodobně se mi zapíchl vrut do pneu. Bo to chvilku v Přerově ťukalo jak kamínek v pneu nebo ráfku.
Takže vyhnat rodinku za svodidla ve vestách. Naštěstí vše potřebné na kraji v kufru, skoro po ruce a pak se ve vestě tiše a někdy i hlasitě modlit se zadkem vystrčeným do dálnice. Na klíči jsem stál taky, ale postupně povolily všechny šrouby.
Tak to po dojezdu do cíle nesu do servisu, ať mi to zalepí, ne vyměníme, bo jste na té pneumatice jel. No jel, z levého přes pravý do odstavného pruhu.
Takhle koukám za majitele servisu do kouta dílny na kastli, vidím jen zadní sloupek a co to tam máte ? vw scirocco ? Ne, tipněte si ?
Tak Tipujte ?
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Igor
-
- Offline
- Příspěvky: 477
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Mark L.
-
Autor tématu
- Offline
- Příspěvky: 2386
Vy čekáte třetí?Igor napsal: Jo, s tou gumou je to fakt. Mysleno s obema druhy.
Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.