Přihlásit se

Re: Karbec Weber

Více
28. dub 2018 05:51 #31 od Igor
Odpověděl Igor pro téma Re: Karbec Weber
Dik, nespecham. Pomalu, ale jiste.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. dub 2018 16:58 #32 od Jura z KM
Odpověděl Jura z KM pro téma Re: Karbec Weber
Aha. To budu mít. Ale počkáš si do příštího týdne.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. dub 2018 20:55 #33 od Igor
Odpověděl Igor pro téma Re: Karbec Weber
Shanim vsechno, ale hlavne drzaky volnobezne a prechodove trysky, nikoliv vzdusniky. Zde jsi me spatne pochopil, psal jsem VNEJSI, nikoliv vnitrni.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. dub 2018 20:49 #34 od Igor
Odpověděl Igor pro téma Re: Karbec Weber
Zdar kamo, dik za prehledne info.
Mas pravdu, nakresleno mam z rally a tam je 32DMTR. Takhle to tam bylo a pochybuju, ze to nekdy nekdo vyndaval. Je to tedy spravne? Z Tveho trxtu ted nevim.
Od Marka mam, a skladam 32DMTR 20 tak poshanim jak jsi to napsal.
Male krajni trysky jsou nacvakle ve voditku /drzak trysky/ a ty nemam a nejsou v nabidce.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. dub 2018 19:36 #35 od Jura z KM
Odpověděl Jura z KM pro téma Re: Karbec Weber
Tak jsem juknul do svého karburátoru a to, co jsi vyšrouboval ty, je co se pořadí týká, malé trysky špatně. Dopředu-rozuměno ve směru jízdy má být: Plováková komora- 2. difuzor-1. difuzor. Trysky zleva ve směru jízdy (jak máš na papíře) mají být: 50 (volnoběh) přísluší k 1. difuzoru. Hlavní tryska 105, emulzní trubice F30, vzdušník 200. Dále hlavní tryska 2.komory 115, emulzní trubice F30, vzdušník 195, malá tryska je 70 (přechodová 2. komory). Toto je osazení 32DMTR.
Dále se montoval karburátor 32DMTR20 a ten je osazen následovně:
50-110-F30-210 a druhá komora 115-F30-190-70. U tohoto karburátoru je 1. komora víc do chuda, 2. komora víc do bohata.
Jak budu mít chvilku, mrknu, co bych byl schopen ti najít.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. dub 2018 19:08 - 24. dub 2018 19:12 #36 od Jura z KM
Odpověděl Jura z KM pro téma Re: Karbec Weber
Prostě sháníš vzdušníky 195 a 200. Podívám se... Třeba nebudou přesně tyto, ale zkusím i plusmínus 5 setin okolo.

A tu levou malou 45-tku máš špatně. Tam patří 70 a je to přechodová tryska druhé komory.
Poslední změna: 24. dub 2018 19:12 uživatelem Jura z KM.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. dub 2018 18:23 - 24. dub 2018 18:24 #37 od Igor
Odpověděl Igor pro téma Re: Karbec Weber
Vážení kolegové, tak jsem nastudoval stránky konkurenční značky "škodná" kde nabízejí náhradní díly na webery. Protože karbecy od Marka byly zcela prázdné, musím koupit všechno. Nemají tam pouze "držáky" trysek (na obrázku ty vnější válečky - v horní části na šroubovák, v dolní pak mají zasunutou trysku).
Pokud by někdo měl, byl bych vděčen.
PS: to z obrázku pochází z narychlo rozhozeného webru z Rally, abych vůbec věděl, co shánět.
Čest a dík.



Poslední změna: 24. dub 2018 18:24 uživatelem Igor.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. dub 2018 20:43 #38 od Igor
Odpověděl Igor pro téma Re: Karbec Weber
:) :) :) tak super, jdu do toho. Ten plovák zrovna mám, je jak novej.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. dub 2018 19:37 #39 od MareCZech
Odpověděl MareCZech pro téma Re: Karbec Weber
Pro DMTR je tam k dispozici volnoběžná tryska, hlavní tryska, kompletní sada těsnění, plovákový ventil,vzdušníky,emulzní trubice, akcelerační tryska, klapky,osa, pouzdro osy,
co více by jsi chtěl?
:-)
Nový plovák tam není, to je fakt.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. dub 2018 19:30 #40 od Igor
Odpověděl Igor pro téma Re: Karbec Weber
díky, toto jsem objevil včera. Něco tam je, i když po většinou na DCOE, což jsou ty velký 40tky. Na DMTR nic moc. Ještě musím nastudovat co tam vlastně patří, páč karbec je zcela prázdnej.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. dub 2018 11:56 - 12. dub 2018 11:57 #41 od MareCZech
Odpověděl MareCZech pro téma Re: Karbec Weber
Poslední změna: 12. dub 2018 11:57 uživatelem MareCZech.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. dub 2018 10:53 #42 od Mišo127
Odpověděl Mišo127 pro téma Re: Karbec Weber

Igor napsal: Máte někdo přehled kde sehnat trysky, vzdušníky a ostatní nesmysly na webery?



To by aj mna zaujimalo...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. dub 2018 06:04 #43 od Vojto
Odpověděl Vojto pro téma Re: Karbec Weber
Paráda ! tak cisty karbec som este nevidel :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. dub 2018 17:48 #44 od Igor
Odpověděl Igor pro téma Re: Karbec Weber
Máte někdo přehled kde sehnat trysky, vzdušníky a ostatní nesmysly na webery?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. dub 2018 14:28 #45 od Branco127
Odpověděl Branco127 pro téma Re: Karbec Weber
Oba palce nahor! Krásna praca ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. dub 2018 08:33 #46 od 127kenny
Odpověděl 127kenny pro téma Re: Karbec Weber
Pekné,,, veď ty si hotový IGOR ČISTIČ

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. dub 2018 19:01 - 09. dub 2018 19:05 #47 od Igor
Odpověděl Igor pro téma Re: Karbec Weber
Pomalu, ale jiste
Poslední změna: 09. dub 2018 19:05 uživatelem Igor.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. dub 2018 17:35 #48 od tomtomj1
Odpověděl tomtomj1 pro téma Re: Karbec Weber
Nojo...máš pravdu. já si nevšiml, že sháníš na dvoukomorák...ta Zastávka mě mate...promiň

tomtomj1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. dub 2018 10:52 #49 od Igor
Odpověděl Igor pro téma Re: Karbec Weber
Diky, ale tenhle je na jednokomorak 1116ccm. Ladaze bych ho koupil a vymenil ho za Tvuj z coupe )))))).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. dub 2018 19:00 #50 od tomtomj1
Odpověděl tomtomj1 pro téma Re: Karbec Weber

tomtomj1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. dub 2018 07:34 #51 od tomtomj1
Odpověděl tomtomj1 pro téma Re: Karbec Weber
No eBay APP ID and/or Cert ID defined in Kunena configurationNějak ten odkaz nejde zkopírovat

tomtomj1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. dub 2018 07:29 #52 od tomtomj1
Odpověděl tomtomj1 pro téma Re: Karbec Weber
No eBay APP ID and/or Cert ID defined in Kunena configurationnarazil jsem zatím jen na tohle

tomtomj1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. bře 2018 17:21 #53 od Igor
Odpověděl Igor pro téma Re: Karbec Weber
Nepomohlo, covece ja tam asi neco takovyho nechci. Jednak to stoji 3000,-káčé a druhak nevim jak je to treba s odvzdusnenim kliky atp. Radsi klasiku, pekne do komaxitu a na vzdy.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. bře 2018 19:56 #54 od Radek127
Odpověděl Radek127 pro téma Re: Karbec Weber

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. bře 2018 18:35 #55 od Igor
Odpověděl Igor pro téma Re: Karbec Weber
Tak filtrbox zatim nemam, ale uz to pomalu zacina. Marku, predsedo, dekuju Ti. Az se s tim porvu, zbytek vratim jak jsi chtel a vyrovname to.


Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. bře 2018 18:31 #56 od Igor
Odpověděl Igor pro téma Re: Karbec Weber
Tak filtrbox zatim nemam, ale uz to pomalu zacina. Marku, predsedo, dekuju Ti. Az se s tim porvu, zbytek vratim jak jsi chtel a vyrovname to.


Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. bře 2018 11:39 #57 od Igor
Odpověděl Igor pro téma Re: Karbec Weber
Ahojte, už jsem psal do inzerce, ale ještě sem. Opět sháním filtrbox na dvojitý karbec na Fiat 128. Měl jsem příslib, ale selhalo to, takže znovu otevírám pátrání. Díky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. srp 2017 19:48 #58 od Jura z KM
Odpověděl Jura z KM pro téma Re: Karbec Weber
Jak píše Marek. Vypneš klíček, zavře se volnoběžná tryska. Tudíž to nemůže chytat samozápaly. U Žigula, tuším i u Una to navíc zavíralo volnoběžnou trysku při otáčkách nad cca. 1500, takže při bržďění motorem spotřeba nula a lepší brzdný účinek motoru. Pokud to na karburátoru je, musíš to zapojit za klíček, jinak to možná ani nenastartuješ.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. srp 2017 05:54 #59 od Mark L.
Odpověděl Mark L. pro téma Re: Karbec Weber
U Š105/120 to na karburátoru Jikov odpojovalo volnoběžnou trysku, resp. drželo otevřenou. Tudíž, když jsi drátek vypojil chcípalo to na volnoběh.

Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. srp 2017 20:39 #60 od Igor
Odpověděl Igor pro téma Re: Karbec Weber
Dotaz pro odporníky na elektro - k čemu bývaly v karburátorech ty cívečky, ke kterým vedl drátek kdovíodkud? U Škodných řady 105 a dál to mělo vliv na volnoběh, u webrů taky? Jak a co, to vlastně ovládalo, jak to pracovalo a co to ovlivňovalo? Je nutné u karburátoru, který to měl, to tam mít zas, nebo se může vynechat?
Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Powered by Kunena fórum