- Příspěvky: 2386
Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
- inferno
-
Autor tématu
08. led 2008 00:00 #151
od inferno
Odpověděl inferno pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
filter? to je ta vec co zabranuje vzduxu dostat sa do valcov?nie to nepouzivam...
Téma bylo zamčeno.
- gari
-
Autor tématu
07. led 2008 00:00 #152
od gari
Odpověděl gari pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
hlupak daromny!
Téma bylo zamčeno.
- Nezmar
-
Autor tématu
07. led 2008 00:00 #153
od Nezmar
Odpověděl Nezmar pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
to matustn:Hladina 6mm má byť na Weber 32.A celkom by ma zaujímalo,ako máte chalani vyriešenú filtráciu vzduchu na tých samostatných Webroch/DCOE/.
Téma bylo zamčeno.
- gari
-
Autor tématu
07. led 2008 00:00 #154
od gari
Odpověděl gari pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
bud das na ne airbox,alebo penove filtre,alebo ,ako pise Brano..
Téma bylo zamčeno.
- inferno
-
Autor tématu
07. led 2008 00:00 #155
od inferno
Odpověděl inferno pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
to Mark L.> moze to mat vplyv ked mas na kazdy valec zvlast karburator ako ja
a hold ked zabudnes do jedneho nasrobovat trysku tak ta potom tvoj mexanik nahana po celom depe s palicou
Téma bylo zamčeno.
- Mark L.
-
Autor tématu
- Offline
Less
Více
07. led 2008 00:00 #156
od Mark L.
Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981
Odpověděl Mark L. pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
prece rozstelovani karbecu nema vliv na to jestli to bezi na 3 valce, co je to za blbost? ;o)
Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981
Téma bylo zamčeno.
- Mark L. to Inferno
-
Autor tématu
07. led 2008 00:00 #157
od Mark L. to Inferno
Odpověděl Mark L. to Inferno pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
Nikdo tu nepocita, ze existuji takovy extremisti jako ty ;oD
Téma bylo zamčeno.
- Brano
-
Autor tématu
07. led 2008 00:00 #158
od Brano
Odpověděl Brano pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
Naco filter??? Lepsie to ide bez neho ale nesmies vybehnut na rolu ked 3 tyzdne neprsalo. HE
Téma bylo zamčeno.
- psenkomet
-
Autor tématu
06. led 2008 00:00 #159
od psenkomet
Odpověděl psenkomet pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
no tak to teda musel byt ,,dobry,, mechanik ked volaco po..re a nevie to dat do povodneho stavu a odvolava sa na vek auta...
Téma bylo zamčeno.
- Tormy
-
Autor tématu
06. led 2008 00:00 #160
od Tormy
Odpověděl Tormy pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
Ja som mal tiež podobný problém na 1300, ja som vymenil celý karburátor a ešte sme nastavili predzápal, teraz mi to už nezdochýna.
Téma bylo zamčeno.
- fullmoon
-
Autor tématu
06. led 2008 00:00 #161
od fullmoon
Odpověděl fullmoon pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
podobny problem ale... v mrazoch startuje na supu, kym je studeny motor+sytic ide ako hodinky, po case ked vypnem sytic tiez je ok...ale ked sa zohreje pride prva krizovatka alebo vyhodena ryxlost a moja barbie zdochne ako stary pes. A co som uz skusal? Vycistena nadrz, vycistene + menene palivove fitlre, vzduchovy filter vymeneny, karburator rozobrany vycisteny, dizne prefuknute, tesnenia karburatoru OK. Co to pre boha moze byt? Prosim poradte cim skor pretoze mi skoncila EK a nemam chut X+krat platit opakovacku.
Téma bylo zamčeno.
- fullmoon
-
Autor tématu
06. led 2008 00:00 #162
od fullmoon
Odpověděl fullmoon pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
zabudol som dodat: F127 special Mk.III 903 ccm r82
Téma bylo zamčeno.
- matustn
-
Autor tématu
06. led 2008 00:00 #163
od matustn
Odpověděl matustn pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
Ved hladina ma byt 6 mm!
Téma bylo zamčeno.
- Nezmar
-
Autor tématu
06. led 2008 00:00 #164
od Nezmar
Odpověděl Nezmar pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
Mne pomohla Gariho rada-o 1mm vyššia hladina plaváku.Dal som tam 6mm a už to na križovatkách keď bol motor teplý nezhasínalo.Na kolísavé otáčky mi pomohlo zrušiť tenkú hadičku odvetrania motora z filtra do karbu.Otáčky behali predým +/-100 a teraz +/-10.Myslel som,že to je vychodená klapka.Teraz môžem už dať nastaviť CO.
Téma bylo zamčeno.
- fullmoon
-
Autor tématu
06. led 2008 00:00 #165
od fullmoon
Odpověděl fullmoon pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
a je to v PxxI.. jeden stary automechanik sa na to bol pozriet, tak mi rozsteloval karbec ze motor pri urcitych otackach ide na tri valce a odvovodnil to tak ze je to stare a vybehnute. je mi do placu. dufam ze to zajtra nejako daju dokopy v servise... nech to stoji co to stoji.
Téma bylo zamčeno.
- Nonamex
-
Autor tématu
10. pro 2007 00:00 #166
od Nonamex
Odpověděl Nonamex pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
Super. Dekuji. Zitra to zkusim. Snad to bude ono.
Téma bylo zamčeno.
- Nonamex
-
Autor tématu
10. pro 2007 00:00 #167
od Nonamex
Odpověděl Nonamex pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
No na volnobeh i kdyz pridam to ale jde normalne
NO stejne zkusim. Omlouvam se za roztrhane forum
Téma bylo zamčeno.
- Mark L.
-
Autor tématu
- Offline
Less
Více
- Příspěvky: 2386
10. pro 2007 00:00 #168
od Mark L.
Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981
Odpověděl Mark L. pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
Voda v benzinu. Pouzij Velfobin. Zkusenost se stejnym karbecem.
Fiat 127 903 1975, Fiat 127 1050/70HP 1981
Téma bylo zamčeno.
- Jura z KM
-
Autor tématu
09. pro 2007 00:00 #169
od Jura z KM
Odpověděl Jura z KM pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
A je to tryska! Jenže: přicucne se smítko a dokud motor vrčí, tak drží. V momentě, kdy to vypneš, spadne dolu, vytáhneš trysku a ona je čistá! Nastartuješ-jede to. Někde to osolíš, smítko se přicucne... Mě to tak dělalo střídavě na první i druhé komoře. Jak 100hoven? V momentě, kdy je to ucpané, tak za chodu motoru vyšroubovat příslušnou trysku, uchopit do pinzety, vytočit motor azároveň trysku vytáhnout. Kýbl benzínu, v ten moment protékající dírou po trysce, smetí veme sebou a to jest zpopelněno v některém z mnoha válců, jimiž naše stroje disponují. A pak je většinou pokoj.
Téma bylo zamčeno.
- Nonamex
-
Autor tématu
09. pro 2007 00:00 #170
od Nonamex
Odpověděl Nonamex pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
Tak jsem dneska ujel asi tak 40km na plne vytazenej sytic abych dojel vubec domu. Zavada takovato
Nastartuji vse je v pohode na volnopbeh pridam plyn normalni. Zaradim rychlost a auto s velkym skubanim se rozjede.Jediny kdy to funguje je kdyz seslapnu plny na podlahu. Prijde mne to v tu chvili jako by to jelo jen na jednu klapku. Trysky vycistene v nich to neni. Cas od casu se mne to stavalo kdyz jsem pridal z niceho nic na ohratem aute plyn a to tim ze jsem ho seslapnul na podlhu. Auto jsem pak musel nechat tak 20 minut vystydnout. Premyslim ze by to mohla byt akceleracni pumpa. Pokud nekdo ma nejake zkusenosti budu rad za reakci.
Téma bylo zamčeno.
- Nonamex
-
Autor tématu
09. pro 2007 00:00 #171
od Nonamex
Odpověděl Nonamex pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
Jeste: jedna se o karburator weber 34dtmr(nevim presne pismenka
) motor obsah 1300
Téma bylo zamčeno.
- Jura z KM
-
Autor tématu
09. pro 2007 00:00 #172
od Jura z KM
Odpověděl Jura z KM pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
A je to tryska! Jenže: přicucne se smítko a dokud motor vrčí, tak drží. V momentě, kdy to vypneš, spadne dolu, vytáhneš trysku a ona je čistá! Nastartuješ-jede to. Někde to osolíš, smítko se přicucne... Mě to tak dělalo střídavě na první i druhé komoře. Jak 100hoven? V momentě, kdy je to ucpané, tak za chodu motoru vyšroubovat příslušnou trysku, uchopit do pinzety, vytočit motor azároveň trysku vytáhnout. Kýbl benzínu, v ten moment protékající dírou po trysce, smetí veme sebou a to jest zpopelněno v některém z mnoha válců, jimiž naše stroje disponují. A pak je většinou pokoj.
Téma bylo zamčeno.
- Jim
-
Autor tématu
01. pro 2007 00:00 #173
od Jim
Odpověděl Jim pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
Už jsem to rochodil, trochu to dalo zabrat ale už to reaguje:)
Téma bylo zamčeno.
- Jura z KM
-
Autor tématu
30. lis 2007 00:00 #174
od Jura z KM
Odpověděl Jura z KM pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
Nezamrzlo ti to? Doporučuju nahřát-nejlíp zapalovačem.
)))) <BR> Ale vážně, rádo to zamrzá, stříkni do toho denaturák, odemkni a nechej vysušit. Pak namázni WD- čkem a je pokoj.
Téma bylo zamčeno.
- Jim
-
Autor tématu
30. lis 2007 00:00 #175
od Jim
Odpověděl Jim pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
Nazdarek, mam problem ,nejde mi odemknout vicko na benzin, slo to ale najednou to nejde tak nevim jestli to vyrvat nebo co stim .Poradte
Téma bylo zamčeno.
- apoali to Nezmar
-
Autor tématu
28. lis 2007 00:00 #176
od apoali to Nezmar
Odpověděl apoali to Nezmar pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
Dik, tieto veci som vedel, ved som trysky vymontoval a potom dal na svoje povodne miesto (vlastne, po tolkych neuspesnych pokusoch o najdenie chyby uz ovladam rozborku-zborku karburatora lepsie, ako Sa vz. 58). Skor som si myslel, ci som ich neposkodil, alebo nieco v tom zmysle. Nakoniec som prisiel na chyby uvedene nizsie.
Téma bylo zamčeno.
- Nezmar
-
Autor tématu
28. lis 2007 00:00 #177
od Nezmar
Odpověděl Nezmar pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
to apoali:Dnes som sa ti mrkol na tie trysky:Prvá komora-hlavná tryska 107-E30-185,voľnobežná tryska 0,45.Skontroluješ aj po odmontovaní krytu vzduchového filtra,na namontovanom karburátore.Ešte na spresnenie prvá komora je na strane prevodovky.
Téma bylo zamčeno.
- apoali
-
Autor tématu
26. lis 2007 00:00 #178
od apoali
Odpověděl apoali pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
navyse to bolo este v kombinacii s falosnym luftom z prasknutej hadice od posilnovaca. palivova pumpa a hadica vymenene, Katica zase krasne pradie ako napapana macicka
Téma bylo zamčeno.
- apoali
-
Autor tématu
24. lis 2007 00:00 #179
od apoali
Odpověděl apoali pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
dik za rady, sytic poznam, ale nemyslim si, ze aj naplno zavreta klapka by urobila 5k otacok
, trysky boli v poriadku. Pravdepodobne som prisiel na problem - v oleji mam benzin (vela benzinu, bod vzplanutia 100 stupnov) a vypary z vacky a klukovky mi pohanali motor.
Téma bylo zamčeno.
- Nezmar
-
Autor tématu
23. lis 2007 00:00 #180
od Nezmar
Odpověděl Nezmar pro téma Obsah sekce Palivo ze starého diskusního fóra
Stačí vypnúť sytič a máš to.
Téma bylo zamčeno.