Fórum

normal Pokec

Martin odpověděl/a na téma: Pokec

02. říj 2002 00:00

Kvůli pokutám strašně rád jezdim 127. Člověk se nikam nežene, nemusí být první, prostě pohoda... Když jedu cromou, vytočí mě každej blbeček s Octavií, kterej si myslí, že má největší žihadlo na světě. Musim ale zaklepat. Ještě nikdy (za 5let) jsem za rychlost neplatil ;-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

gari odpověděl/a na téma: Pokec

ale nie,oni ma len videli,nemali radar.Ved im asi ani nic nedam,vybavuje sa.Inak mal som spraveny antiradar,ale nikdy som s nim na 127mine nemal tu cest ,oskusat ho naostro.Ale pravdepodobne nefunguje na tu frekvenciu,ktoru ma,chytal vselico,ale to co bolo treba asi nie.Obycajny LC obvod ladeny na mikrovlnne pasmo,a zosilneny operacnym zosikom..,uz ho nepouzivam

Vita odpověděl/a na téma: Pokec

jo,jo. kdyz clovek jezdi moc rychle.Ja bohuzel takove "stesti" jako Gari nemam. Pouzivam jeden figl jak obelstit policejni radar.Ma to ale jeden hacek.Musite radar vcas zaregistrovat.A pak staci pribrzdit a nemusi se ani na predpisovou rychlost. Oni ty radary maji blbe udelanyj soft a kdyz auto meni rychlost (pri prujezdu kolem radaru) tak on vyhodnoti chybne mereni a udaji rychlost podstatne nizsi nez byla.Funguje to.Uz jsem to 3x vyzkousel.Chce to ovsem koukat pekne do zrcatka,aby to do vas nejaky mamlas nenasil.Je to asi mesic co me takhle vyhmatli.Jedu cca 90-100(po meste kde uz nic neni a je to vyjezd-pred skolou nikdy nemeri) a tak jsem pekne pribrzdil. Dojel jsem mensi kolonku,ze se schovam,ale ty hovada zastavili celou kolonu a me si vytahli.Pekne dlouho opruzovali,ale o rychlosti ani slovo.Jo a pak se mi jeste jednou jim povedlo ujet z dalnice.Rychlost cca 180 bez pouziti figlu.Policajti zastavovali ve vyjezdu na Hustopece.To policejni hovado proklickovalo mezi autama do rychleho pruhu a ja jim sjel z dalnice(nebyl to umysl). <BR> To s tim radarem - plati pro radary co pouziva PCR. Vyrobce je RAMET.Max. vzdalenost zamereni je 60m a min. tusim asi 20m-to si nejsem jist. Bohuzel to neplati laserove merice rychlosti. Doufam,ze to nekomu pomuze a usetri nejakou tu kacku. Ti poctivi mi pak muzou poslat 10% z "vydelanych penez".Mejte se a kdyz uvidite nejakou tu mikrovlnku at aspon poradne blikejte..Vita <BR> P.S.:Gari a tebe nafilmovali jak si myskoval?Jinak bych jim nedal ani kacku.Otazka je jestli by te nezkasli za 20let starou lekarnicku,jako me.

Mark L. odpověděl/a na téma: Pokec

01. říj 2002 00:00

Neni nad to mit znamosti :) Skoda ze ja je nemam :(

pandeor odpověděl/a na téma: Pokec

Lidi to fakt nevite, jestli ten motor z Una 1.4 ieTurbo de nějak napasovat do 127 ?!

kua,konecne to tu trocha zije.Inak ten sek sa riesi,mozno to bude stat len flasu..

... jojo Vyskov :))) <BR> To Gari: Myslim, ze zavedu na stranky novou vec. Hitparadu, mozna spis pokutoparadu. Zatim asi vedes. Mimochodem ten vyraz "poriesili" je bezkonkurencni.

Z Vyškova znám teda poldu jednoho a ten mi přijde dost vysmátej :-)

i-t-a-l odpověděl/a na téma: Pokec

ty máš na ty vaše žandáry nějaký štěstíčko))) no eštěže u nás v čechách, teda ve Vyškově jsou poldové tak galantní, hodní a usměvaví!)))))))) viz......))

no mna dnes zase poriesili,za sposob jazdymysicky som schytal 2000Sk,kurvy

no mna dnes zase poriesili,za sposob jazdymysicky som schytal 2000Sk,kurvy

30. zář 2002 00:00

skapali skapali, no skoro sem skapal ale už v pohodě! hej a zatím žádný úpravy a problémy ale už brzo asi budu zazimovávat a začnou jak úpravy tak s nima spojený problémy haha!

Vita odpověděl/a na téma: Pokec

25. zář 2002 00:00

nezkapali, jemon (budu mluvit za sebe) nestihame v praci. Spojku u sve F127 uz jsem dal do cajku, takze uz zase jezdim. No kdyz jsem si poslechl ten motor ted s novou spojku, tak musim priznat, ze tak puvodni byla rozsypana uz pekne dlouho. Ted kdyz tocim motor tak je pekne klidnej. No klidne (to at posoudi ti co to auto slyseli), proste v nem pri vyssich tockach nerachta. Svadel jsem to na motor a prevodovku (ma uz prece necelych 210000km), ale ted je to uplne v pohode, takze to pekne drncela lamela ve spojce.zatim VB

Gari odpověděl/a na téma: Pokec

25. zář 2002 00:00

zase ste tu vsetci skapali ?? ziadne upravy,problemy,hlucho ?

Zombo odpověděl/a na téma: Pokec

19. zář 2002 00:00

Sorry boys, nejake to mam na compe cele zblbnute, neukazovalo mi to aktualne ... <BR> To Matk L: ako to povedat, daval som dokopy fiatka aby som mohol dorazit, vyhadzal som sa s penazi a tak mi neostalo na cestu a pobyt a este do toho vsetkeho sa mi pritrafili dost vazne osobne problemy :( Ved to poznas - Ked sa dari, tak sa dari ... <BR> Tymto sa chcem vsetkym ospravedlnit ... Mrzi ma ze som nemohol dojst ... <BR> Zombo.

16. zář 2002 00:00

To Zombo: stezujes si na spatnym miste :-) Ted vazne: proc jsi nedorazil, nahlasil ses a tak jsme s tebou pocitali.

Zombo: Kdo si počká, ten se dočká. Zas na Marka nesmíš tolik spěchat :-)

Libor odpověděl/a na téma: Pokec

Zombo koukni se do Diskuzního fóra Srazy a akce

Zombo odpověděl/a na téma: Pokec

Co je? Skapal pes? Ziadne dojmy zo zrazu? Ziadne fotky, nic ???

14. zář 2002 00:00

Díky Juro. Ale nějak jsem to špatně přečet a bylo tam do Argenty :-(

Jura z KM odpověděl/a na téma: Pokec

13. zář 2002 00:00

To Martin: Do Regaty cokoli z Ritma

10. zář 2002 00:00

Nevíte někdo z jakýho jinýho fiata jde dát vodní pumpa do Regaty? Ptá se mě na to někdo na mysterii a znáte mě... :-)

03. zář 2002 00:00

no musim vam oznamit,ze na zraz veru nepridem.Dovod?poriesili ma dnes fizli.,chybaju mi financie a nemam technicak,tymto rusim aj to,co by som chcel kupit.Ospravedlnujem sa tymto aj Marekovi,ktory somnou pocital,ze pridem ..

Chrobak odpověděl/a na téma: Pokec

03. zář 2002 00:00

Gari! <BR> <BR> Ides na zraz do ciech v piatok poobede?Ak ano ,tak kedy a cez ktory hranicny prechod pojdes?Ze by sme sa spojili a isli by sme spolu.Ja chcem vyrazit z PN asi o 16,30.Ak sa ti da tak odpis? <BR> <BR> S pozdravom Chrobak!

02. zář 2002 00:00

Pisem sem,lebo bo bazaru mi to akosi neslo-takze ak dakomu vystava celne sklo zo 128 coupe alebo 3Pcka,kupim jedno na zraze.Takisto cierny zadny koberec na 127Top,alebo Sport70Hp,ale len zachovaly,neogrcany;ciernu prachovku na H4svetlo zo Speciala,ocelove pliesky na zaistenie ciernych ramikov okolo dverovych skiel,viac kusov-su nastrcene na hrane plechu dveri.

inferno odpověděl/a na téma: Pokec

01. zář 2002 00:00

lubo odpověděl/a na téma: Pokec

23. čvc 2002 00:00

Niekdo robí brzdy. Tak zadne bobny a prasiatka pasuju z 126p a jedna stoji 350sk

Rasto/Chrobak/ odpověděl/a na téma: Pokec

15. čvc 2002 00:00

Tak uz je to na svete.Datum naseho druheho stretnutia fiatikov.Dufam ze sa tam zideme v hojnom pocte a pokochame sa tou prekrasnou technikou.Tak uz konecne doladte masiny aby vas nic nezaskocilo.Vela uspechov pri praci vam zela Chrobak. <BR> <BR> Praci cest!

10. čvc 2002 00:00

aji já su zalezenej ale čekám až se Gari ozve a napíše mi svůj názor na ty rozdělovače ha? tak co je s tebou?!

Rasto/chrobak/ odpověděl/a na téma: Pokec

10. čvc 2002 00:00

Ja momentalne este len staviam tu garaz aby bolo kde zaliezt.Z fiatika je momentalne nakladak cement ,tehly , vapno atd.Uz tri krat som odtrhol vyfuk.Inak slape ako hodinky a tesi sa na zraz. <BR> <BR> S pozdravom Chrobak.